Підтримати

Розпочинаємо проєкт інклюзивного транспорту з понеділка.

Гру 04, 2023

З понеділка благодійний фонд "Голуби Миру" розпочинає пілотний проєкт, спрямований на полегшення повсякденного життя військовослужбовців, які мають обмеження в пересуванні. У місті Києві стартує безкоштовний інклюзивний транспорт, який забезпечить зручні та доступні маршрути для ветеранів на колясках.

Цей крок є важливим кроком у напрямку створення справжньої інклюзивної середи для тих, хто віддалено служив на захист рідної країни. Відтепер ветерани матимуть можливість легко та безкоштовно пересуватися містом, завдяки спеціалізованим транспортним засобам, адаптованим до їхніх потреб. Засновник фонду поділився враженнями: "Ми віддані ідеї створення суспільства, де кожна людина має рівні можливості. Цей проєкт - наш внесок у полегшення життя тих, хто віддалено служив. Ми впевнені, що це сприятиме їхньому повноцінному і активному життю. Слава Україні!"

Фонд "Голуби Миру" закликає громадськість приєднатися до цього інклюзивного проєкту та допомогти в забезпеченні комфортного та доступного транспорту для наших героїв, і приєднатись до збору коштів.

Читайте також