Підтримати

Очне протезування та орбітальні імпланти

Slide 1
Slide 2
Slide 3

Про Проєкт

        Під час виконання свого обов'язку захисники не тільки ризикують життям, але нажаль отримують серйозні травми та пошкодження, включаючи ті, що стосуються їхнього зору. Багато з наших героїв повертаються з поля бою зі зміненим життям та втратою здатності бачити. Однак, у цей важкий час, навіть після таких великих жертв, українські солдати залишаються надихаючим прикладам силі та вольовими якостями для тилу.

        Проєкт спрямований на надання допомоги військовим, які постраждали в ході служби та зазнали травм, пов'язаних з очима та обличчям. Ми співпрацюємо та допомагаємо Центральному клінічному госпіталю Державної Прикордонної служби України. Однією з основних аспектів цієї допомоги є фінансування операцій на очах, включаючи установку орбітальних імплантів та протезів для тих, хто втратив свій зір, рогівку ока чи структури обличчя.

Ми постійно закуповуємо спеціалізоване операційне обладнання для виконання складних хірургічних процедур на очах, обличчі, також інструментарій для хірургів, який допомагає виконувати операції безпечно та ефективно.

        Ваші внески будуть використані для оплати процедур, а також для закупівлі необхідного медичного обладнання та технологій, щоб забезпечити військових найкращими можливостями для очного протезування. Всі звіти ми публікуємо на сайті в колонці «Матеріали», тому ви легкістю зможете переглянути надану допомогу.

        Мета фонду - забезпечити військових, які постраждали в ході служби, можливістю відновити свій зір та структури обличчя, щоб вони могли повернутися до активного життя та інтегруватися в суспільство.

В майбутньому плануємо розпочати великий збір на очне протезування в другому кварталі 2024 року, після того як завершимо збір на друге інклюзивне авто для військових яке буде до кінця березня, першого кварталу 2024 року.