Підтримати

Інклюзивний транспорт

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Подача авто з 8:00 до 16:00, пересування виключно містом Київ. Замовлення поїздки попередньо за один день. Інформація для ознайомлення
Як подати заявку на виклик безкоштовного інклюзивного транспорту для захисника?

Потрібно перейти до Telegram боту та заповнити форму . А саме, вказати номер телефону, ім’я, куди прямуєте, звідки, вказати число, дату та на котру годину, після цього з вами зв’яжеться наш працівник для підтвердження даних. Або за номером +380 99 397 62 82 .

Хто може цим скористатись?

Захисники, котрі:

Про проєкт

Фондом було прийняте рішення, розпочати пілотний проєкт "Безкоштовного інклюзивного транспорту для військових»по місту Києву, та придбати для фонду автомобіль для реалізації цієї ідеї. Тому, власником фонду, було придбано, автомобіль Volksvagen Caravella, з метою покращення якості життя інвалідів та осіб з обмеженим пересуванням. Він представляє собою високоякісне транспортне засіб, адаптований для зручного та безпечного перевезення військових.

        Основні характеристики цього автомобіля включають: доступність - Автомобіль обладнаний спеціальним підйомником або пандусом для забезпечення легкого виходу та заходження для інвалідів у візках; просторий салон - широкий та комфортний салон дозволяє пасажирам з обмеженим пересуванням мати достатньо місця для зручної подорожі; спеціальні крісла - автомобіль оснащений спеціальними кріслами або системами фіксації для забезпечення безпеки і комфорту пасажирів; клімат-контроль: Індивідуальний клімат-контроль допомагає забезпечити оптимальні умови для комфортної подорожі.

        Цей автомобіль - це важливий інструмент для надання підтримки і допомоги тим, хто потребує спеціалізованого транспорту для своїх потреб. Він дозволить фонду виконувати свої завдання надання допомоги та полегшити повсякденне життя військовим, які тимчасово обмежені в пересуванні, на візках, на протезах.

        В майбутньому, ми хочемо розширити свій спектр допомоги, придбати декілька спеціально обладнаних автомобілів, тому ми починаємо збір на ще один інклюзивний транспорт який спеціально обладнаний для поїздок містом. Плануємо зібрати всю необхідну суму у розмірі 400 000 тис грн до кінця першого кварталу 2024 року. У разі не достатньої суми зібрання, не реалізації чи залишку коштів на проєкт другого автомобіля, вся сума піде на закупівлю операційного покриття для очної хірургії Головного військово-медичного клінічного центру Державної Прикордонної Служби.